Reštaurácia & Kaviareň

Hotel & wellness

Reštaurácia & Kaviareň

ImageV našej reštaurácii nielen umlčíte hlad, ale dokonca roztancujete svoje chuťové poháriky. Profesionálny tím vedený šéfkuchárom pre vás okrem tradičných dobrôt, wellness jedál a zahraničných špecialít pravidelne chystá novinky a sezónne delikatesy.
V hoteli sa nachádza reštaurácia s modernou gastronómiou a barovo - kaviarenské priestory. Reštaurácia je zameraná na kvalitnú gastronómiu a špičkový servis. Ponuka kvalitných jedál je sprevádzaná širokou ponukou svetových vín. V jedálnom lístku nájdete jedlá z mäsa, rýb, morských plodov aj sezónne špeciality.

ImagePo dobrom jedle v našej reštaurácii môžete vyúžiť našu barovo-kaviarenskú časť, ktorá ponúka priestor aj pre fajčiarov. Môžete si tu vychutnať kvalitnú kávu značky Nespresso rôznych príchutí. Taktiež ponúkame širokú škálu koňakov, rumov a whiskey. V tejto časti si môžete vychutnať aj kvalitné cigary, ktoré máme taktiež v ponuke. U nás si môžete vychutnať kvalitné regionálne vína od Víno Szabo, alebo rôzne iné svetové značky vín.
Keďže sa priestory reštaurácie a kaviarne vedia spojiť sú vhodné aj na školenia, rodinné oslavy a udalosti do 25 osôb.

Promo video

Wellness Hotel LÖWE

Kontakty

Máte nejakú otázku?

Wellness Hotel LÖWE

Hotel Booking Formulár

Vaša rezervácia je platná až od momentu kedy vám ju potvrdíme emailom, alebo telefonicky!
Image

Ďakujeme za váš kontakt.

Vašu rezerváciu čo najskôr spracujeme a potvrdíme vám ju telefonicky alebo emailom.

Wellness Hotel LÖWE